24 Mayıs 2010 Pazartesi

AHMET ZAYIFLADI


AHMET ZAYIFLADI
Bugün bahçemizde İspir fasulyesi dikerken kardeşim Ahmet ve eşi Neslihan geldiler. Hem şehrin stresinden birazcık olsun kurtulmak, hemde bizlere yardım etmek için geldiler.


Kardeşim de benim gibi diyet yapıyordu. Un şeker diyetini Ahmet'e de söylemiştim yaklaşık üç aydır bu diyeti yapıyor. Tam 23 kilo vermiş gerçekten tam bir delikanlı olmuş. Çok memnun oluyorum. Onu böyle görünce.


Ahmetler gelince Ülviye ablamlarda geldi. Bahçemizde çok neşeli bir akşam geçirdik. Ama önce fasulyelerimizi diktik can sularını verdik. Ondan sonra büyük meşe ağacımızın altında oturmaya başladık.

Ahmet resimler çektirdi. Çok eğlendik.Çok güldük.Artık bundan sonra evlerde oturmak yok ya meşenin altında semaver yakıp çay içiyoruz. Yada çardağın altında yemek yiyoruz.


Sevgi ve saygılarımla.

6 yorum:

ladygreenriver dedi ki...

gözünüz aydın ne güzel...bahçeniz de çok güzel..şehrin gürültüsü yok..kilo vermiş kardeşiniz saglıklı olsun inşallah...

iki dirhem bi çekirdek dedi ki...

çok güzel bi bahçeniz var... aile huzuru en önemli şey dünyada.. semaver çayını ben de çok severim bi Erzurumlu olarak... ama odunla yanacak semaver.. size de afiyet olsun...

bilge dedi ki...

ne güzel bir bahçe keşke kardeşlerim yakınımda olsalarda bana da yardıma gelen olsa kalabalık bir aileden olunca yalnızlık iyi değil bizde eşimle birlikte ekiyoruz bahçemizi fasulyeler bayağı boy verdi ..bereketli olur inşallah.

Fuat Gencal dedi ki...

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Çok sağolun.

Saygılarımla.

arzu dedi ki...

s.a
maşallah çok iyi kg vermiş kardeşiniz :)
un şeker diyetininden biraz bahsedermisiniz?
(benimde eşim kg vermek istiyorda:)
selam ve dua ile

Fuat Gencal dedi ki...

Çok teşekkür ederim. Sağolun.

Un ve şeker diyeti çok basit bir diyet. İçerisinde un olan herşey ve içerisinde şeker olan herşey yasak. Geri herşey serbest.
İlk hafta biraz zor gibi oluyor ama diyeti bırakmamak devam etmek gerekiyor. Sonra vücut alışıyor ve kilo verme başlıyor. (Kan şekeri düştüğünde hakiki bal yenilebilir. Karbonhitrat yerinede patates,pirinç rahatlıkla yenilebilir.

Allah kolaylıklar versin. İnşaallah istediğiniz kiloları çok kolaylıkla verirsiniz.

Saygılarımla.

Related Posts with Thumbnails